Blogger tarafından desteklenmektedir.

Ah Kalbim 90. Bölüm izle Kanal 7 Son Bolum Kumkum Bhagya #ahkalbimAh Kalbim 90. Bölüm Özeti: Tanu ve Alia eğlenmeyi planlıyor ancak Abhi'nin büyükannesi akşam yemeği için Abhi ve Pragya'yı gönderiyor ve yine Alia'nın planı düşüyor. Daha sonra Alia, ailesi yok etmek için Pragya'nın "annesi" tarafından sağlanacak ikram hizmetlerini mahvetme planını Tanu'ya anlatıyor. Purabh bunu duyar ve bunun hakkında bir şeyler yapmaya karar verir.

Bu arada, Pragya'nın 'anne', en iyi catering hizmetlerini sunmak için bankadan kredi alır. Purabh Bulbul'a Alia'nın planı hakkında bilgi vermek için ikram etmiş ve ikisi bir lokantada bir araya gelmeye karar vermişti. Ah Kalbim 90. Bölüm izle 

Bu arada, Abya ve Pragya, Pragya'nın normal bir restoranda ısrar ettikten sonra aynı restorana giriyor. Daha sonra, Pragya, Abhi'yi Pragya'ya saygısızlık deneyen bir adamla kavga ettiğinde mutlu hissediyor. Abhi, aynı restoranda Purabh ve Bulbul'u görecek mi?

2 yorum:

 1. Benim adım Bayan Hatice Atagül. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 250,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 250.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

  Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Hatice Atagül'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin.

  Whatsapp: +15184181390
  E-posta yoluyla iletişim kurun: creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. https://sifhalibitkiler.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil